Mecz Verona kontra Lazio, wynik końcowy 4-1

Dnia 2021-10-24 13:00 na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Verona i Lazio.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Verona i Lazio zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Gole strzelali: G. Simeone 30' 1-0 G. Caprari G. Simeone 36' 2-0 Miguel Veloso C. Immobile 46' 2-1 S. Milinković-Savić G. Simeone 62' 3-1 G. Caprari G. Simeone 90' 4-1 D. Faraoni

Żółte kartki Verona: Miguel Veloso 9' Federico Ceccherini 66'

Żółte kartki Lazio: Patric 44' Jean-Daniel Akpa Akpro 56'

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki Lazio:

Główny arbiter meczu to Marco Piccinini, Italy. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Verona zmierzy się już z Udinese, następne spotkania z drużynami Juventus i Napoli natomiast Lazio zmierzy się z Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta i Marseille.

Oddani fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą pasjonujące poczynania ligi Serie A. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze jak Miguel Veloso Patric raz za razem gwarantują wspaniałym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zażarte, nie często bywa definitywnie, że są to zmagania mało interesujące. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, książkowe asysty oraz bramki gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Verona i Lazio jak ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Marc'Antonio Bentegodi.