Verona kontra Juventus, wynik meczu - 2-1

Dnia 2021-10-30 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Marc'Antonio Bentegodi rozegrał się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Verona i Juventus.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Verona i Juventus wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: G. Simeone 10' 1-0 G. Simeone 14' 2-0 D. Lazović W. McKennie 80' 2-1 Danilo

Żółte kartki Verona: Darko Lazović 26' Nicolò Casale 57' Davide Faraoni 61' Koray Günter 76'

Żółte kartki Juventus: Danilo 29' Arthur 61' Álvaro Morata 76'

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki Juventus:

Sędzią głównym tego spotkania był Livio Marinelli, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Verona zmierzy się już z Napoli, następne spotkania z drużynami Empoli i Sampdoria. Kolejno natomiast Juventus z Zenit Saint Petersburg. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Lazio.

Bardzo często liczni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą ekscytujące potyczki w lidze Serie A. Uzdolnione futbolowe zespoły i zawodnicy jak Darko Lazović Danilo nieraz zaserwowały fantastycznym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Natrafiamy na idealnie wyliczone bramki oraz asysty, nieczyste faule zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że są to mecze drętwe. Z tego względu warto przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Verona i Juventus w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadio Marc'Antonio Bentegodi.