Mecz między Verona i Cagliari na obiekcie Stadio Marc'Antonio Bentegodi dnia 2021-11-30 19:45: wynik końcowy 0-0

Verona vs Cagliari zakończony wynikiem 0-0. Dnia 2021-11-30 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Marc'Antonio Bentegodi rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Verona i Cagliari.

Po pierwszej połowie meczu między Verona i Cagliari wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Verona: Koray Günter 35' Giovanni Simeone 49' Darko Lazović 50'

Żółte kartki Cagliari: Keita Baldé 50' Martín Cáceres 88'

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki Cagliari:

Główny arbiter meczu - M. Marcenaro. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Verona stanie naprzeciw Atalanta, następne spotkania z drużynami Torino i Fiorentina a Cagliari z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Inter i Cittadella.

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki, które startują w lidze Serie A. Ciekawe drużyny futbolowe i piłkarze jak Koray Günter Keita Baldé stale serwują własnym wiernym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między graczami zdarzają się niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że są to mecze usypiające. Natrafiamy na książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych iśledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Verona i Cagliari i ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadio Marc'Antonio Bentegodi.