Verona - Bologna, wynik spotkania: 2-1

Verona - Bologna, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Verona a Bologna wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-01-21 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Marc'Antonio Bentegodi rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 23 pomiędzy Verona a Bologna.

Gole strzelali: R. Orsolini 14' 0-1 R. Soriano G. Caprari 38' 1-1 D. Lazović N. Kalinić 85' 2-1 K. Lasagna

Żółte kartki Verona: Giovanni Simeone 43' Koray Günter 60'

Żółte kartki Bologna: Łukasz Skorupski 27' Luis Binks 45' Nicola Sansone 49' Aaron Hickey 73'

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki Bologna:

Główny arbiter spotkania to Matteo Gariglio, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Verona zmierzy się już z Juventus, następne spotkania z drużynami Udinese i AS Roma a Bologna podejmie Empoli. Następne mecze zagra z drużynami Lazio i Spezia.

Liczni fani futbolu z dużym zapałem śledzą ekscytujące poczynania w lidze Serie A. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Giovanni Simeone Łukasz Skorupski nieustannie zapewniają swoim miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami są nader zażarte, rzadko bywa definitywnie, że widowiska nas nudzą. Stale obserwujemy wyśmienite asysty i bramki, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Serie A. Udział takich zespołów jak Verona oraz Bologna z ligi Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadio Marc'Antonio Bentegodi.