Juventus - Verona, wynik meczu 2-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Juventus a Verona wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2022-02-06 19:45 na stadionie Allianz Stadium rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 24. Zmierzyły się Juventus i Verona.

Gole strzelali: D. Vlahović 13' 1-0 P. Dybala D. Zakaria 61' 2-0 Morata

Żółte kartki Juventus: Álvaro Morata 58'

Żółte kartki Verona: Fabio Depaoli 17'

Czerwone kartki Juventus:

Czerwone kartki Verona:

Główny sędzia spotkania to Luca Massimi, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Juventus zmierzy się już z Sassuolo, następne spotkania z drużynami Atalanta i Torino natomiast Verona zmierzy się z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma i Venezia.

Wierni kibice śledzą pasjonujące starcia ligi Serie A. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy jak Álvaro Morata Fabio Depaoli wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami z ligi są nader nieustępliwe, rzadko okazuje się koniec końców, iż mecze męczą fana. Obserwujemy przepiękne gole i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zapewniające wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe ligi Serie A i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Juventus oraz Verona i ich udział w Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Allianz Stadium.