Mecz między Verona i Napoli na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi dnia 2022-08-15 16:30 - 2-5

Verona kontra Napoli wynik 2-5.

Po pierwszej połowie spotkania między Verona a Napoli wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-5.

Dnia 2022-08-15 16:30 na obiekcie sportowym Stadio Marc'Antonio Bentegodi rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki Regular Season - 1 pomiędzy Verona a Napoli.

Gole strzelali: K. Lasagna 29' 1-0 K. Günter K. Kvaratskhelia 37' 1-1 H. Lozano V. Osimhen 45' 1-2 G. Di Lorenzo T. Henry 48' 2-2 M. Faraoni P. Zieliński 55' 2-3 K. Kvaratskhelia S. Lobotka 65' 2-4 Mário Rui M. Politano 79' 2-5 V. Osimhen

Żółte kartki Verona: Martin Hongla 45' Bruno Amione 52'

Żółte kartki Napoli: Victor Osimhen 54' Min-jae Kim 90'

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Fabbri, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Verona zmierzy się już z Bologna, następne spotkania z drużynami Atalanta i Empoli. Kolejno natomiast Napoli podejmie Monza. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Lecce.

Liczni kibice śledzą starcia, które startują w lidze Serie A. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Martin Hongla Victor Osimhen wielokrotnie sprawiają wspaniałym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Często obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami ligowymi okazują się bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się koniec końców, że są to widowiska mało interesujące. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Serie A i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Verona i Napoli jak ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadio Marc'Antonio Bentegodi.