Spotkanie Verona kontra Udinese zakończone wynikiem 1-2 dnia 2022-10-03 18:45

Verona kontra Udinese zakończony wynikiem 1-2. W dniu 2022-10-03 18:45 na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 8 pomiędzy Verona a Udinese.

Po pierwszej połowie meczu między Verona a Udinese wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: J. Doig 23' 1-0 Beto 70' 1-1 Deulofeu J. Bijol 90' 1-2 L. Samardžić

Żółte kartki Verona: Miguel Veloso 31' Thomas Henry 77' Fabio Depaoli 84'

Żółte kartki Udinese: Nehuén Pérez 47' Rodrigo Becão 74' Roberto Pereyra 86'

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki Udinese:

Główny sędzia meczu - Daniele Minelli, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Verona stawi czoła AC Milan, następne spotkania z drużynami Sassuolo oraz AS Roma a Udinese z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Monza oraz Torino.

Oddani kibice śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Miguel Veloso Nehuén Pérez raz za razem zapewniają wyborowym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Stale obserwujemy zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem dodające wyjątkowe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami są nader nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż widowiska nie są warte uwagi. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska sportowe ligi Serie A. Verona i Udinese i ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadio Marc'Antonio Bentegodi.