Dnia 2022-11-06 14:00 na stadionie U-Power Stadium odbył się mecz Monza - Verona: wynik 2-0

Monza - Verona zakończony wynikiem 2-0. W dniu 2022-11-06 14:00 na stadionie U-Power Stadium odbył się mecz ligi Serie A kolejki 13 pomiędzy Monza a Verona.

Pierwsza połowa spotkania między Monza i Verona zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: Carlos Augusto 68' 1-0 P. Ciurria A. Colpani 90' 2-0 A. Petagna

Żółte kartki Monza: Armando Izzo 4' Marlon 33' Carlos Augusto 76'

Żółte kartki Verona: Koray Günter 19'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Verona: Giangiacomo Magnani 27'

Sędzią głównym tego spotkania był Francesco Cosso, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Monza stanie naprzeciw Lazio, następne spotkania z drużynami Salernitana i Fiorentina. Kolejno natomiast Verona z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i Torino.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi potyczki w lidze Serie A. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze jak Armando Izzo Koray Günter często sprawiają fantastycznym entuzjastom futbolu wiele pozytywnych emocji. Potyczki między piłkarzami z ligi okazują się zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to potyczki nużące. Obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych iprzeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Monza i Verona i ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, U-Power Stadium.