Spotkanie Verona - Salernitana zakończone wynikiem 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Verona oraz Salernitana wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-02-13 17:30 na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Verona i Salernitana.

Gole strzelali: C. Ngonge 31' 1-0 D. Lazović

Żółte kartki Verona: Giangiacomo Magnani 49' Simone Verdi 88'

Żółte kartki Salernitana: Dylan Bronn 21' Lassana Coulibaly 60' Lorenzo Pirola 69'

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki Salernitana:

Główny arbiter meczu - Paolo Valeri, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Verona stanie naprzeciw Fiorentina, następne spotkania z drużynami Spezia i Monza natomiast Salernitana z Monza. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i AC Milan.

Liczni kibice śledzą interesujące potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Giangiacomo Magnani Dylan Bronn raz za razem zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, iż zmagania męczą. Ustawicznie zdarzają się ostre sytuacje na faul, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Verona oraz Salernitana i ich udział w lidze Serie A zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Marc'Antonio Bentegodi.