Na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi dnia 2023-03-12 14:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Verona i Monza - 1-1

Verona vs Monza, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Verona a Monza zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-03-12 14:00 na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Verona i Monza.

Gole strzelali: S. Verdi 51' 1-0 S. Sensi 55' 1-1 Carlos Augusto

Żółte kartki Verona: Diego Coppola 57' Ondrej Duda 63'

Żółte kartki Monza:

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki Monza:

Główny arbiter spotkania to Marco Piccinini, Italy. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Verona zmierzy się już z Sampdoria, następne spotkania z drużynami Juventus i Sassuolo. Kolejno natomiast Monza z Cremonese. Następne mecze zagra z drużynami Lazio i Udinese.

Liczna grupa fanów śledzi starcia ligi Serie A. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Diego Coppola systematycznie serwują wyśmienitym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, że zmagania nas męczą. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, spektakularne asysty czy gole, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Verona i Monza jak ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadio Marc'Antonio Bentegodi.