Dnia 2023-04-01 18:45 na stadionie Allianz Stadium miało miejsce spotkanie Juventus - Verona: 1-0

Pierwsza połowa meczu między Juventus a Verona zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2023-04-01 18:45 na obiekcie sportowym Allianz Stadium odbył się mecz ligi Serie A kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Juventus i Verona.

Gole strzelali: M. Kean 55' 1-0 M. Locatelli

Żółte kartki Juventus: Moise Kean 59'

Żółte kartki Verona: Fabio Depaoli 44' Adolfo Gaich 58'

Czerwone kartki Juventus:

Czerwone kartki Verona:

Główny sędzia meczu - Matteo Marchetti, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Juventus stanie naprzeciw Inter, następne spotkania z drużynami Lazio i Sporting CP natomiast Verona z Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami Napoli i Bologna.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Moise Kean Fabio Depaoli stale gwarantują wspaniałym fanom wiele emocji. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, iż mecze przynudzają. Obserwujemy wyśmienite asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego powodu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Juventus oraz Verona z ligi Serie A gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Allianz Stadium.