Mecz między Verona i Bologna zakończony wynikiem 2-1 na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi dnia 2023-04-21 18:45

Verona kontra Bologna wynik meczu 2-1. W dniu 2023-04-21 18:45 na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Verona i Bologna.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Verona a Bologna wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: S. Verdi 45' 1-0 S. Verdi 62' 2-0 M. Faraoni N. Domínguez 90' 2-1 N. Sansone

Żółte kartki Verona: Davide Faraoni 56' Ondrej Duda 72'

Żółte kartki Bologna: Stefan Posch 25' Musa Barrow 31' Nicolás Domínguez 37' Łukasz Skorupski 45'

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki Bologna:

Sędzią głównym tego spotkania był Maurizio Mariani, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Verona stawi czoła Cremonese, następne spotkania z drużynami Inter i Lecce. Kolejno natomiast Bologna z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Empoli i Sassuolo.

Mnóstwo kibiców śledzi niezwykle ciekawe poczynania w lidze Serie A. Ciekawe piłkarskie drużyny i piłkarze jak Davide Faraoni Stefan Posch stale serwują wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty i gole dodające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Interesujące zmagania między piłkarzami ligowymi bywają zajadłe, nie często zdarza się, że są to spotkania nie warte uwagi. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A. Verona i Bologna i ich udział w lidze Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadio Marc'Antonio Bentegodi.