Verona kontra AC Milan 1-3

Na obiekcie Stadio Marcantonio Bentegodi dnia 2024-03-17 14:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Verona oraz AC Milan: wynik końcowy 1-3

Wczoraj, 17 marca, na Stadio Marcantonio Bentegodi odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Veroną a AC Milan. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gości z wynikiem 3-1. Już w pierwszej połowie Milan wyszedł na prowadzenie 1-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego. To było starcie, które dostarczyło kibicom wiele niesamowitych chwil i niezwykłych akcji!

Lecce - Verona 0-1

Spotkanie Lecce kontra Verona zakończone wynikiem 0-1

Wczoraj na Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Lecce i Verona, w ramach 28. kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Verony 1-0, po bramce strzelonej w pierwszej połowie. Mimo starań gospodarzy, goście zdołali utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz pomiędzy Verona - Sassuolo, wynik 1-0

Spotkanie Verona kontra Sassuolo, wynik 1-0

W ostatniej kolejce Serie A doszło do starcia pomiędzy Veroną a Sassuolo na Stadio Marcantonio Bentegodi. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0 po bramce strzelonej po przerwie. Spotkanie, które odbyło się 3 marca o godzinie 11:30, dostarczyło emocji fanom obu drużyn.

Bologna kontra Verona, wynik końcowy 2-0

Dnia 2024-02-23 19:45 na stadionie Stadio Renato Dall'Ara miał miejsce mecz pomiędzy Bologna i Verona: wynik 2-0

W meczu 26. kolejki włoskiej Serie A drużyna Bologna pokonała Veronę 2-0 na własnym boisku w Stadio Renato Dall'Ara. Bramki padły odpowiednio przed przerwą i po niej, ustalając wynik spotkania. Mecz odbył się 23 lutego 2024 roku o godzinie 19:45, a relację piszemy 26 lutego 2024 roku, czyli kilka dni po emocjonującym starciu.

AS Roma vs Verona, wynik końcowy 2-1

Mecz AS Roma - Verona, wynik 2-1

W ostatniej kolejce włoskiej Serie A doszło do spotkania pomiędzy drużynami AS Roma i Verona, które odbyło się 20 stycznia o godzinie 17:00 na Stadio Olimpico. Gospodarze zdołali pokonać swoich rywali 2-1, prowadząc już 2-0 po pierwszej połowie. Mecz ten odbył się niecały miesiąc temu, a emocje związane z tym starciem wciąż są żywe wśród kibiców obu zespołów.

Mecz Verona vs Juventus, wynik 2-2

Verona kontra Juventus, wynik spotkania: 2-2

W sobotni wieczór na Stadio Marcantonio Bentegodi odbył się zacięty mecz pomiędzy Veroną a Juventusem w ramach 25. kolejki Serie A. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a bramki padły zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie, zapewniając kibicom emocjonującą rywalizację do samego końca. Mimo upływu czasu od tej chwili, emocje związane z tą potyczką wciąż są żywe wśród fanów obu drużyn.

Monza kontra Verona 0-0

Spotkanie Monza - Verona zakończone wynikiem 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Monza a Veroną zakończył się bezbramkowym remisem 0-0. Spotkanie odbyło się o godzinie 14:00 w U-Power Stadium w ramach 24. kolejki włoskiej Serie A. Pomimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała pokonać bramkarzy rywali, co przełożyło się na podział punktów. Mecz miał miejsce 2024-02-11, a więc dokładnie jeden dzień przed publikacją tej relacji.

Mecz Napoli kontra Verona, wynik końcowy 2-1

Spotkanie Napoli vs Verona zakończone wynikiem 2-1

W meczu 23. kolejki Serie A Napoli pokonało Veronę 2-1 na Stadio Diego Armando Maradona. Spotkanie odbyło się 4 lutego o godzinie 14:00. Pomimo braku bramek w pierwszej połowie, druga część meczu dostarczyła wielu emocji i goli, które zadecydowały o końcowym wyniku.

Verona - Frosinone wynik spotkania 1-1

Spotkanie Verona vs Frosinone, wynik 1-1

W dniu 28 stycznia 2024 roku na Stadio Marcantonio Bentegodi odbył się mecz pomiędzy drużynami Verona i Frosinone w ramach 22. kolejki włoskiej Serie A. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę to 1-0 na korzyść drużyny Verona.

Urywki spotkań

Mecz pomiędzy Atalanta vs Verona 3-1

Atalanta kontra Verona wynik spotkania 3-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Atalanta a Verona wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Verona vs Udinese zakończony wynikiem 4-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Verona oraz Udinese zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Ważne mecze

Genoa kontra Verona wynik spotkania 3-3

Genoa - Verona zakończony wynikiem 3-3. Dnia 2021-09-25 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Genoa oraz Verona.

Mecz Verona kontra Spezia wynik spotkania 4-0

Verona kontra Spezia 4-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Verona a Spezia wynik to 3-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.