Mecz Verona kontra Monza, wynik 1-3

W dniu 5 listopada 2023 roku o godzinie 11:30 odbył się emocjonujący mecz Serie A pomiędzy drużynami Verona oraz Monza. Spotkanie miało miejsce na Stadio Marc'Antonio Bentegodi. Sędzią głównym tego starcia był Giuseppe Collu z Włoch. Przebieg meczu był bardzo dynamiczny, a ostatecznie to drużyna Monza odniosła zwycięstwo, pokonując Veronę 3-1. Goście prowadzili już na przerwę 1-0 i utrzymali przewagę do końcowego gwizdka. Rewanżu udzielić im jednak nie udało się, a jedynego gola dla Verony zdobył .

Mecz pomiędzy Veroną a Monzą

W dniu 5 listopada 2023 roku na Stadio Marc'Antonio Bentegodi odbył się mecz pomiędzy drużynami Verona i Monza w ramach 11. kolejki Serie A.

Mecz zakończył się wynikiem 1-3, z prowadzeniem dla Monzy 0-1 na przerwę.

Relacja z meczu

Atmosfera na Stadio Marc'Antonio Bentegodi była gorąca od samego początku. Kibice obu drużyn dopingowali swoje teamy, co tworzyło niesamowitą atmosferę.

Pierwszą bramkę dla Monzy zdobył L. Colombo w 41. minucie, po asyście A. Colpani. Po przerwie Colombo ponownie pokazał swoją klasę i zdobył kolejne dwie bramki: w 73. minucie po asyście V. Carboni oraz w 84. minucie po podaniu G. Kyriakopoulos. W 86. minucie M. Folorunsho zmniejszył straty dla Verony, asystującemu C. Ngonge.

Spotkanie miało swoje emocje także poza boiskiem. Davide Faraoni otrzymał żółtą kartkę w 70. minucie, natomiast zespół Monzy również nie uniknął kartek, gdyż Danilo D'Ambrosio dostał żółtą kartkę w 25. minucie, a Lorenzo Colombo w 45. minucie.

Mecz sędziował Giuseppe Collu z Włoch. Jego decyzje budziły wiele kontrowersji, ale ostatecznie zdołał utrzymać kontrolę nad spotkaniem.

Następne mecze Verony to konfrontacje z Genoa, Lecce oraz Udinese. Natomiast Monza zmierzy się z Torino, Cagliari i Juventusem.