Mecz Verona vs Sassuolo, wynik końcowy 2-1

Verona vs Sassuolo, wynik końcowy 2-1. Dnia 2023-04-08 16:30 na obiekcie sportowym Stadio Marc'Antonio Bentegodi rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 29 pomiędzy Verona a Sassuolo.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Verona i Sassuolo zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

 

Gole strzelali: A. Harroui 34' 0-1 D. Berardi F. Ceccherini 84' 1-1 C. Ngonge A. Gaich 90' 2-1

Żółte kartki Verona: Miguel Veloso 43' Kevin Lasagna 84' Giangiacomo Magnani 89'

Żółte kartki Sassuolo: Armand Laurienté 20' Ruan 48' Andrea Pinamonti 57' Maxime López 89'

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki Sassuolo:

Główny sędzia spotkania to F. Fourneau. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Verona stanie naprzeciw Napoli, następne spotkania z drużynami Bologna i Cremonese. Kolejno natomiast Sassuolo z Juventus. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana i Empoli.

Wierni kibice futbolu śledzą pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Fascynujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Miguel Veloso Armand Laurienté częstokroć zapewniły wyborowym kibicom mnóstwo emocji. Interesujące potyczki pomiędzy graczami są bardzo zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż są to widowiska statyczne. Trafiamy na efektowne asysty i bramki, bezlitosne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Serie A i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich drużyn jak Verona i Sassuolo z ligi Serie A zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadio Marc'Antonio Bentegodi.