Na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris dnia 2023-11-10 19:45 miało miejsce spotkanie między Genoa oraz Verona zakończone wynikiem 1-0

W piątkowy wieczór na Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się emocjonujący mecz Serie A pomiędzy drużynami Genoa i Verona. Ostatecznie, po zaciętym pojedynku, to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Bramka padła jeszcze w pierwszej połowie i nie uległa już zmianie do końcowego gwizdka sędziego. Podopieczni trenera Davide Ballardiniego zdołali utrzymać prowadzenie i sięgnęli po cenne trzy punkty. Mecz ten wpisał się na stałe w historię obu klubów. Przyjdzie nam jeszcze długo o nim pamiętać!

Relacja z meczu Genoa - Verona

Mecz pomiędzy Genoa a Veroną odbył się 10 listopada 2023 roku o godzinie 19:45 na Stadio Comunale Luigi Ferraris, w ramach 12. kolejki Serie A.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść Genoi. Jedyną bramkę tego wieczoru zdobył R. Drăgușin w 44. minucie meczu, asystującemu przy tej akcji był R. Haps. Pomimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała powtórzyć tego sukcesu w dalszej części spotkania.

Co więcej, emocje towarzyszyły również w postaci kartek żółtych. Dla gospodarzy jedyną kartkę żółtą zobaczył Johan Vásquez w 48. minucie. Z kolei zawodnicy Verony mieli nieco więcej problemów z dyscypliną, ponieważ Isak Hien (26'), Filippo Terracciano (60'), Davide Faraoni (66') oraz Ondrej Duda (85') otrzymali po jednej żółtej kartce.

Sędzią tego spotkania był Daniele Orsato, a mimo żółtych kartek nie musiał wyciągać żadnej czerwonej.

W kontekście kolejnych meczów, Genoa zmierzy się z Frosinone, Empoli oraz Lazio, natomiast Verona spotka się z Lecce, Udinese oraz Lazio.