Na obiekcie Stadio Alberto Picco odbyło się spotkanie między Spezia i Verona - końcowy wynik 1-2

Spezia - Verona, wynik 1-2. W dniu 2022-01-06 13:30 na stadionie Stadio Alberto Picco odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Spezia i Verona.

Pierwsza połowa meczu między Spezia a Verona zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: G. Caprari 59' 0-1 G. Simeone G. Caprari 70' 0-2 K. Lasagna M. Erlić 85' 1-2

Żółte kartki Spezia: Petar Zovko -5' Daniele Verde 75' Kevin Agudelo 78'

Żółte kartki Verona: Miguel Veloso 29' Nicolò Casale 45'

Czerwone kartki Spezia: Kevin Agudelo 87'

Czerwone kartki Verona:

Główny arbiter spotkania to Maurizio Mariani, Italy. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Spezia stawi czoła AC Milan, następne spotkania z drużynami Sampdoria i Salernitana. Kolejno natomiast Verona z Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i Juventus.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą starcia, które startują w lidze Serie A. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Petar Zovko Miguel Veloso systematycznie gwarantują wspaniałym entuzjastom mnóstwo niesamowitych emocji. Obserwujemy przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem gwarantujące smaczku całemu widowisku. Wspaniałe zmagania między graczami z ligi są bezkompromisowe, nie często bywa, że są to mecze usypiające. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Serie A. Udział takich drużyn jak Spezia i Verona w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadio Alberto Picco.