Na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi miało miejsce spotkanie Verona vs Salernitana zakończone wynikiem 1-2

Verona vs Salernitana, wynik 1-2. Dnia 2022-01-09 19:45 na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi rozegrał się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Verona i Salernitana.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Verona a Salernitana wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: M. Đurić 29' 0-1 D. Lazović 63' 1-1 Miguel Veloso G. Kastanos 70' 1-2

Żółte kartki Verona: Koray Günter 90'

Żółte kartki Salernitana: Grigoris Kastanos 31' Norbert Gyömbér 35' Francesco Di Tacchio 89'

Czerwone kartki Verona: Ivan Ilić 88'

Czerwone kartki Salernitana:

Sędzią głównym tego spotkania był Federico Dionisi, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Verona stanie naprzeciw Sassuolo, następne spotkania z drużynami Bologna i Juventus natomiast Salernitana podejmie Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Napoli i Spezia.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące potyczki w lidze Serie A. Uzdolnione zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Koray Günter Grigoris Kastanos systematycznie gwarantują wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, nie często bywa, że potyczki męczą fana. Obserwujemy idealne sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje na faul dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich ioglądać widowiska piłkarskie ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Verona i Salernitana oraz ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadio Marc'Antonio Bentegodi.